Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Passat B6 2.0 TDI – Wymiana oleju i zabieraka pompy oleju ? :)Silnik 2.0 TDI BMP 140KM DPF

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Passat B6 2.0 TDI – Wymiana oleju i zabieraka pompy oleju ? :)

  1. Wymiana samego zabieraka to januszowanie. Gniazdo też się wyrabia. Pompę oddać do regeneracji i tyle. Jest pełno firm które dorabia kute gniazdo i kuty zabierak, a o problemie zapominamy dożywotnio.

  2. Ja rozumiem olej z normą VAGa ale.. Na oleju szukać oszczędności? Dobra, zależy jak kto jeździ – ja często deptam, więc leje pmo extreme 5/30 LL04 do n47
    Mimo spokojnego stylu jazdy, te 50 czy 100pln oszczędności to naprawdę bez znaczenia a silnik może się odwdzięczyć.

  3. Straszny nagar w tej misce. Widać że ktoś nie dbał o olej, albo dbał zgodnie z zaleceniami producenta . Orlen Max Expert V najtańszy olej w tej chwili , posiadający oficjalną aprobatę Volkswagena. Bardzo dobry wybór. Pozdrawiam !

  4. Nie widać dokładnie na filmie. Dużo oleju zostało w misce po spuszczeniu go i demontażu miski?
    Tak z ciekawości bo u mnie w xc60 d5 korek jest tak wyprofilowany że nie zostaje tam nawet kropelka starego oleju.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!