Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Piszczy świszczy nawiew BMW E90 wentylator dmuchawa wymiana naprawaCześć,
W dzisiejszym odcinku wymieniam wentylator w e90 z powodu zużycia starego powodującego piski oraz świszczenie. Mówię również o tym jak rozwiązać tymczasowo piszczenie bez wymiany na nowy.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Piszczy świszczy nawiew BMW E90 wentylator dmuchawa wymiana naprawa

  1. Dziś moje e91 z 2006 roku było na akcji serwisowej. Dmuchawa całkiem stała. Wymienili wiązkę przewodów oraz rezystor dmuchawy i wszystko działa 🙂 dodatkowo przegląd całego auta , sprawdzenie historii auta i ramki na tablice rejestracyjne za darmo 🙂

  2. Witam tak dla potomnych dziś dobrałem się do tego ustrojstwa bo szlak mnie trafiał przez te piski . Wyjęcie bez demontażu schowka bezproblemowe gorzej z montażem trzeba się nieco pogimnastykować i powkur…ać ale da się . Co zaobserwowałem, otóż mam pewne podejrzenia dlaczego tak się dzieje ,a winowajcą jest woda którą zaobserwowałem na plastikowej obudowie wentylatora oraz w środku . Ilość niewielka ale wystarczającą żeby z czasem wypłukać smary z wirnika . Wilgotna była też mata w lewym narożniku tej osłony nad nogami . Moim zdaniem woda dostaje się w niewielkich ilościach do środka poprzez uszczelkę w podszybiu którą trzeba będzie wymienić .Latem pewnie by tego nie było widać chyba że bezpośrednio po mocnym deszczu a że mamy zimę to wilgoć tak szybko nie znika .

  3. Qfa dlaczego w E46 nie było takiego świetnego dostępu ,całe szczęście że inzyniery w e90 się postarali . A swoją drogą walczyłem z tym w 46 a teraz zaczęły się piski w e90 ,sądziłem że skoro nowszy model to już z tym nie będzie problemu ale niestety myliłem się .

  4. No i dziś dzięki Twojemu poradnikowi po paru miesiacach zwlekania wyciągnąłem wentylator ze swojej e91. Smarowanie środkiem penetrujaco smarujacym pomogło tylko w pewnym stopniu. Wentylator nadal ćwierka jak przyspieszam, chociaz nie zawsze i na pewno stało się to mniej uciążliwe. Dzięki. Teraz wiem ze czeka mnie wymiana na nowy, ale chociaż wiem ze sam to ogarnę. Dzięki

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!