Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

[PL/EN] Fiat 1.1 / 1.2 / 1.4 8V Fire – Czyszczenie odmy olejowej

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689[4K] [ENGLISH SUBTITLES / NAPISY PL] Czy podczas mrozów także wypada Ci bagnet olejowy? Takie tematy są możliwe tylko w autach na F – Fiatach oraz Francuskich. Przyczyną jest zabrudzona odma. Zapraszam na siedem minut pie***lenia o czyszczeniu jednego wężyka.

-= SPIS TREŚCI – SZYBKO SKOCZ DO INTERESUJĄCEGO CIĘ FRAGMENTU =-

00:01 – Wstęp
01:05 – Demontaż obudowy filtra powietrza
02:33 – Przyczyna problemu
03:07 – Czyszczenie odmy
03:43 – Czyszczenie króćca odmy od strony silnika
04:34 – Wymiana przewodu podciśnienia (przy okazji)
05:22 – Prawidłowa metoda łączenia fabrycznych opasek zaciskowych
05:56 – Montaż całości
06:59 – Zakończenie

-= LAGUNA FAN =-

Polecam Wam kanał kolegi Laguna Fan również traktujący o Renault:
https://www.youtube.com/user/nio55ut

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

27 komentarzy do „[PL/EN] Fiat 1.1 / 1.2 / 1.4 8V Fire – Czyszczenie odmy olejowej

  1. Zupełnie nie potrzebna robota, wystarczy sprawdzić stan termostatu i nie zamulać non stop silnika, czasem na rozgrzanym obciążyć na max silnik, czasem wkręcić pod 5000obr i odma sama się oczyści.

  2. hahahahaa ale owaliles z tym cierpieniem:)teraz wyobraaz sobie diesla z dpf ktory robi to samo codziennie:)wtedy taki kaszlak 1.2 wydaje sie mistrzem swiata do tego

  3. 1:51 co jeżeli w miejscu gdzie ten czarny element co podnosisz go do góry ma ślady niedużego wycieku(na łączeniu)? Co to może oznaczać? Pytam bo nie posiadam takiego auta, a oglądałem z tym silnikiem i takie coś zauważyłem

  4. U mnie jest silnik AEE z lpg, użytkowany na krótkich odcinkach z fabryczną wadą zamarzającej odmy. Najskuteczniejszy do tej pory sposób na odmę to dziurawy korek wlewu oleju, który nieco czuć w aucie na postoju🤗

  5. Zrobiłeś poważny błąd . Nie przetkałeś otworu w kolektorze w miejscu włożenia wymienionego węża, tam jest emulsja i nie tylko . Jest tam otwór o średnicy 2mm jeśli jest zatkany to zaczynają się jazdy z obrotami silnika .Mechanicy wymieniają po kolei świece, przewody ,przepustnicę i inne czujniki, często nie mogąc stwierdzić co to za usterka, poddają się 🙁 . Należy zdemontować przepustnicę i wspomagając się szczypcami wsuwamy twardy zagięty drut, przetkamy i przemywamy pod ciśnieniem otworek . W tym samochodzie najwyraźniej się nie zatkało i jeździ dobrze 🙂 Ja zawsze proponuję wstawić uniwersalny separator ,bo najwyraźniej producent nie pomyślał , tak jak to jest montowane w innych autach . Włosi projektują na swój ciepły klimat , a u nas zima 🙂 Pozdrawiam

  6. Wszystko OK u mnie jest identycznie w moim GP silnik ten sam 1.4 8v + gaz, czyściłem 2 miesiące temu i znowu tosamo. Odma zapchana ale nie całkiem za to kolektor ssący miał w sobie około 50dag masła.

    plus problem przy porannym odpalaniu.
    dodam że auto robi 66 km dziennie z domu do pracy i powrót. pomocy

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!