Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

[PL] Wymiana zestawu tulei wahacza w samochodach Ford, Mazda i VolvoW prezentowanym filmie przyglądamy się elementowi zawieszenia, który często ulega przyspieszonemu zużyciu. Problem dotyczy wielu popularnych modeli Forda, Volvo i Mazdy.
Przedstawiony w prezentowanym filmie popularny zestaw Prokit 32418 umożliwia przeprowadzenie korzystnej cenowo naprawy dolnego wahacza zawieszenia. Wystarczy wymiana tylko zużytej tulei zamiast całego wahacza. Niemniej jednak ważne jest odpowiednie ustawienie tulei podczas montażu w wahaczu. Przedstawiamy specjalny przyrząd stosowany przez ASO do poprawnego ustawienia podczas montażu. Zapewnia to właściwe działanie tulei.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „[PL] Wymiana zestawu tulei wahacza w samochodach Ford, Mazda i Volvo

  1. Cudowny sposób na uszkodzenie nowych tulei wahacza! Według Waszego filmu auto jest na podnośniku i w tej pozycji dokręcacie wahacz. W takim przypadku po postawieniu samochodu na kołach przednia tuleja zostaje momentalnie zerwana. Wahacz należy dokręcać w pozycji samochodu na kołach!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!