Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pogięta podłużnicaTakie samochody sprzedają Polscy handlarze. Samochód ma pogiętą podłużnicę.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Pogięta podłużnica

  1. Spokojnie, to była bardzo drobna stłuczka, wstawi się do blacharza, zostawi różnicę między ceną rynkową a zapłaconą i będzie ładnie 🙂 Szczerze to jeżdżę takim autem – sam taką stłuczkę miałem kilka lat temu (uprzejmy kierowca przede mną wyświadczył pieszemu przysługe przed przejściem) i nie robię, bo mnie się nie chce – poza światłami których się nie da ustawić, brakiem możliwości założenia większych opon oraz nie zgadzającymi się szparami przy zderzaku i błotniku nic się nie dzieje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!