Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

PÓŁROCZNE AUDI Q3, KTÓRE NIE WYŚWIETLA BŁĘDU, A MA URWANY PRZEWÓDCo tu się staneło? Dobrze, że zauważyliście, że pod maską tego auta jest coś nie tak. Latają tam jakieś “śrubki” tudzież “nakrętki”… Postanowiłem to sprawdzić i na tyle się zdziwiłem, że uznałem że warto podzielić się z Wami tym co mnie zastało. Do tego dorzucam jeszcze 2 komentarze od widzów, które warto usłyszeć. Zapraszam do oglądania 🙂

*Strona, na której możecie sprawdzić historię samochodu: https://www.carvertical.com/pl/landing/v3?a=jarpen&b=e30ea416&voucher=jarpen

Fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/jarpenemeletele/

Mój Instagram:
http://instagram.com/jaroslawmierzwinski/

*Link oznaczony gwiazdką jest linkiem afiliacyjnym*

#audi #audiq3

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „PÓŁROCZNE AUDI Q3, KTÓRE NIE WYŚWIETLA BŁĘDU, A MA URWANY PRZEWÓD

  1. Załóż nowy weżyk i przejeć się jeszcze raz to bedzie prawidłowe spalanie i przyśpieszenie .Ten silnik ma bardzo dobrą elastyczność a po programie robi się 200 koni i jest czym jechać.

  2. Ach ci fanboye – nieważne jaka marka czy to Audi, Mercedes czy Peugeot, jeśli trafisz na takiego i obrazisz jego majestat czyli jego ulubioną markę samochodów to on zacznie obrażać Ciebie.

  3. 7:55
    Szczerze, to audi mnie śmieszy, często szukam części tacie, bratu do swoich audi i kurna pomimo tego, że mam konkretny silnik o konkretnym oznaczeniu (co rok to inne oznaczenie, bo nie potrafią zaprojektować silnika bez wad) to są do niego różne części, dwa alternatory od dwóch różnych firm (a i tak pomimo tego, że znajdę alternator danej firmy to i tak potrafi się różnić delikatnie w budowie), piętnaście tysięcy różnych zacisków hamulcowych (również od różnych firm), kilka sprężarek klimatyzacji – niby do danego silnika, a jednak kurna nie za bardzo, inne wtyczki, inne mocowanie, delikatnie inna budowa, różnego rodzaju czujniki – które wyglądają identycznie, ale różnią się delikatnie kostką (złącza te same, ale jedna kostka ma 2 ograniczniki, inna ma 3 i tak dalej…) Nic mnie bardziej nie denerwuje niż szukanie części do niemieckich aut. Do Japońca szukasz części to podajesz oznaczenie silnika, silnika który jest zaprojektowany porządnie od podstaw – więc co chwilę nie musi wychodzić jego poprawiona wersja po problemie, nie ma tam problemu z tym, że w danym okresie dziesięciu różnych producentów robiło jedną część i każda się znacząco różni od siebie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!