Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Polski motocykl wyścigowy WFM cz. 3 – To żyje!Warto było czekać! Pomimo trudności związanych z obostrzeniami Koło Motocyklowe Sulmierzyce ukończyło projekt wyścigowej WFM. Motocykl bazuje na Mińsku, ale został przebudowany i przemianowany przez Pana Włodzimierza Gąsiorka, który odpowiada za markę WFM. Ogromny szacunek dla wszystkich młodych entuzjastów oraz gminy Sulmierzyce!

Dzięki Richmanntools za wsparcie!

#SwiatMotocykli #PolskiMotocyklWyscigowy #Richmanntools

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „Polski motocykl wyścigowy WFM cz. 3 – To żyje!

  1. Zbieżcie do "kupy" więcej takich "kółek" i ludzi zacznijmy w końcu zmieniać polskie prawo odnośnie "czasowego wycofania pojazdu z ruchu", dotyczy to także aut osobowych. Żeby w zwiazku z obowiazkiem płacenia OC nie trzeba było płacić pełnego OC tylko max 5% normalnej stawki lub wogóle nic. Wtedy wielu ludzi będzie stać na "dłubanie" w garażu z motocyklami lub innymi pojazdami… i zachowanie tych rzeczy dla przyszłych pokoleń, przechowanie kapitału swojej pracy i nakładów fansowych, a nie sponsorowanie firm ubezpieczeniowych za samochód lub motocykl który się restauruje kilka lat w garażu w ramach hobby. Za pieniadze wydawane na ubezpieczenie przez kilka lat – mozna kupić wiele części do projektu.
    Pozdrawiam.

  2. Gdzieś tak od 6 lat Polskie motocykle jak WSK ścigają się w Pucharze Polski – sprzęty składane samodzielnie w garażu bez medialnych fajerwerków. Fajny sprzęt, jeżeli ma miano ''wyścigowego'' warto wpaść na rundę PP… jeśli nie ma się ścigać tylko z wiatrem ;]]]

  3. Sto lat temu czytałem o tym w Świecie Motocykli , taka buraczkowa WFM to była ze śmiesznymi plastikami . Z 20 lat minęło ? Ale tam to chyba miało być wznowienie produkcji … czyli nie pykło , za to są Junaki z chin … Garstka wybrańców się cieszy i tak sporo jak na trzydziesto paro milionowy kraj …

  4. Czapki (zimówki Świata Motocykli oczywiście) z głów dla ekipy z Sulmierzyc za motywację od Pana Krzysztofa, zajawkę, chęci i robotę, którą poczynili z WFMką SPORT i całą gamą innych maszyn. Jako absolwent wydziału czuję się zobowiązany podrzucić/przedstawić inne koło naukowe (może znane, może nie), które zajmuje się jednośladami, tzn. dokładniej jednośladem…swoim…sportowym: https://m.facebook.com/wutsimracing/. A nóż ta ekipa też będzie interesująca. Na koniec dodam, że to nie był komentarz sponsorowany w żaden sposób. Nawet nie znam ich osobiście. Moto pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!