Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

polski Polski Fiat #15 – Co zostało po piaskowaniu? – MotoBiedaProjekt remontu polskiego Polskiego Fiata 125p powraca i to z faktycznym przytupem – PIASKOWANIE CAŁEJ KAROSERII. Zrobiliśmy to. Co zostało z Fiata? Co dalej?

Playlista z całym projektem PPF: https://www.youtube.com/watch?v=f8gb923QC14&list=PLG1IEUOm1FzhFLnnrQl5Wb-cezjjGiL98

Link do kalkulowania OC ze 150 keszbeku: https://promocje-mubi.pl/motobieda/ .

Moje wlepy itp. kupicie tutaj: https://motobieda.pl/kategorie/

Fanpej: https://www.facebook.com/MotoBieda/
Obrazki: https://www.instagram.com/motobieda
Krótkie rzeczy: https://www.tiktok.com/@motobieda.ofiszial?

Film powstał we współpracy z Mubi.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „polski Polski Fiat #15 – Co zostało po piaskowaniu? – MotoBieda

  1. A nie przyszło Ci do głowy ,że podczas piaskowania wytwarza sie temperatura i są zajebiste naprężenia w materiale??Nie każdy kto ma piaskarkę ,ma zielone pojecie o piaskowaniu.Nie wiem do jakiego zjeba dawałeś ten samochód ,ale ewidentnie spierdolił robotę.

  2. Spokojnie gdyby ten egzemplarz był 🌵 to nie przetrwał by do naszych czasów. Przez te wszystkie lata trzymała go siła socjalizmu. Czwartki z PPF jestem za o ile będą to czwartki raz do roku 🤣 pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!