Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pompka dodatkowa płynu BMW e46 e90 e87 naprawaTypowa usterka , błąd dodatkowej pompki płynu chłodzącego . Przyczyną jest zużycie szczotek węglowych . W zasadzie jedna się dosć mocno wyciera a w tym przypadku już prawie nie było jej . Opcje są trzy . Zakup nowej w aso ( 800 zł ) zakup używki ( też zepsutej ) , zakup szczotek . Ja kupuję używane i przekładam szczotkę . Przydaje się też bo czasem pęka szczotkotrzymacz przy zdejmowaniu dekielka .W e46 jest razem z elektrozaworem . W e38 jest inna pompka ale problem ten sam .

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Pompka dodatkowa płynu BMW e46 e90 e87 naprawa

  1. Witam, mam 3 takie pompki i żadna się nie załącza, napięcie dochodzi do kostki, dlaczego one tak padają ? Jak ją sprawdzić na krótko? Napięcie 12 v starczy, czy to za dużo? No i jakie szczotki jak coś polecasz.

  2. Gdyby pompka działała tylko w czasie gdy odzyskujemy ciepło z silnika funkcja rest to była by w idealnym stanie. Pompka wspomaga ogrzewanie w chłodne dni. Niedawno regenerowałem swoją i różnica jest ogromna w szybkości nagrzewania kabiny.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!