Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ręczne usuwanie rys z lakieru – Auto OdNowa #2W dzisiejszym odcinku pokazujemy jak samodzielnie usunąć drobne zarysowania z powierzchni lakieru. Naszym sojusznikiem w tym zadaniu jest mleczko do usuwania rys K2 Venox.

Znajdź sklep z produktami K2 w swojej okolicy:
– K2 Venox – https://goo.gl/BMNnAw

Więcej o ręcznym usuwaniu rys dowiesz się w artykule: http://k2.com.pl/blog/reczne-usuwanie-rys?utm_source=b2csm

Masz chwilę? Wbijaj na naszego bloga: https://k2.com.pl/blog/

Dołącz do grupy na facebooku – AutoKosmetyka//Pytania i Odpowiedzi – https://www.facebook.com/groups/318351828588263/?source_id=10150118882325447

Dołącz do grupy na facebooku – #Tester K2 – https://www.facebook.com/groups/243625069457353/

Turniej Wiedzy – Wygraj zestaw kosmetyków K2 GOLD / Konkurs – https://k2.com.pl/wyzwanie/turniej?utm_source=b2csm&utm_medium=referral&utm_campaign=youtube

Zapowiedź produktów – https://k2.com.pl/zapowiedz?utm_source=b2csm&utm_medium=referral&utm_campaign=youtube

Pobierz darmowe ebooki – https://k2.com.pl/wiedza?utm_source=b2csm&utm_medium=referral&utm_campaign=youtube

Przetestuj nasze produkty – https://k2.com.pl/testuj-produkty-k2?utm_source=b2csm&utm_medium=referral&utm_campaign=youtube

Jeśli spodobał Ci się ten filmik, zostaw łapkę w górę, subskrybuj kanał, pytaj w komentarzach i powiedz znajomym. Na wszystkie pytania zadane pod filmem postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

:K:5879:K:

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Ręczne usuwanie rys z lakieru – Auto OdNowa #2

  1. Komfort pracy pastami ściernymi podczas polerowania pozostawia wiele do życzenia. W porównaniu do past 3m pasty mają konsystencje mleczka więc nie pylą podczas polerowania. W mniejszym stopniu zapychają gąbkę i przede wszystkim szybciej zbierają rysy. Z kolej pasta K2 T0 przy twardej gąbce ma tendencje do zarysowań( zbyt twarde ścierniwo o konsystencji pasty)

  2. właśnie mam kupić venoxa ale lakiernik mówi, że lepsza będzie pasta tempo (może venoxa nie używał i nie zna). I pastę na delikatne lekkie rysy na białym może pasty użyć na plastiku i lakierze. To co w końcu lepsze. A macie coś na brud typu muchy itp?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!