Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Reklama Nowy Opel Vectra B 1996 Polska

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Reklama Nowy Opel Vectra B 1996 Polska

  1. A jeszcze z vka pod maska to dopiero cos, samochod i wygladajacy i fajnie jezdzacy 🙂. Moja idzie do renowacji krok po kroku aby tez jezdzila.

  2. Opel Vectra B to był Super Nowoczesny Design tak jak poprzednik Vectra A. Wiele osób w latach 90 tych Marzyło nie każdy mógł sobie kupić. Wyprzedził swoją epokę opływową aerodynamiczną karoserią. Uważam że Projektant Stylista wykonał Kawał Dobrej Roboty. Mimo że słabo był zabezpieczony antykorozyjnie to Godnie Służył.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!