Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Rozbiórka Fotela BMW E39

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Rozbiórka Fotela BMW E39

  1. Witam, kiedyś miałem E39 i miałem zniszczony fotel kierowcy ( welur bez żadnej elektryki itd..) udało mi się bezproblemowo przełożyć i siedzisko i oparcie z Anglika i fotel miałem jak nowy. Teraz mam problem bo mam inne E39 z fotelami identycznymi jak na filmie i również fotel kierowcy jest w kiepskim stanie, chciałbym przełożyć przynajmniej samo siedzisko ( oparcie jest okej ) jest możliwość przełożenia siedziska z fotela pasażera do fotelu kierowcy bez większego problemu? Najbardziej zastanawia mnie podgrzewanie czy jakaś wtyczka nie będzie po drugiej stronie i będzie trzeba ją przedłużać itd… chciałbym po prostu, żeby później wszystko mi działało tak jak do tej pory 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!