Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Skoda odzyskała blask, ale nie chciała odpalić! #Wojny_SamochodoweWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/wojny_samochodowe
Oglądaj w Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/wojny-samochodowe-odcinki,4404/odcinek-8,S13E08,232354
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Przepis na ten program jest bardzo prosty. Dwaj fachowcy, którzy znają się na rzeczy, i samochody, na których można zarobić. Mają nosa do rynkowych okazji, wieloletnie doświadczenie pozwalające unikać min, smykałkę do mechaniki oraz bazę sprawdzonych i zadowolonych klientów.
Paweł Miszta i Przemysław Szafrański zawodowo handlują samochodami. To uważni łowcy okazji i twardzi negocjatorzy. Dysponując budżetem w wysokości 15 tysięcy złotych Paweł i Przemek zdecydują się kupić samochody, które będą przyczynkiem do rywalizacji francuskiej i niemieckiej motoryzacji.

#tvn #tvnturbo #wojnysamochodowe

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Skoda odzyskała blask, ale nie chciała odpalić! #Wojny_Samochodowe

  1. Obraz ściągniętego koła chyba mówi wszystko o "jakości" napraw. Z zewnątrz pomalowana felga, czernidła na oponach nie pożałowane, ale jak zdejmiesz i obrócisz felgę to syf jaki był taki jest. Tydzień po sprzedaży lakier z kół zacznie odłazić, bo obstawiam, że na sztukę na szybko psiknięte. Masakra… No i cena 15500… ustawka na maxa

  2. Szkoda że jednak środek nie pomalowany ale rozumiem – nie ten budżet. Łącznik rury wlewu jest normalnie dostępny w zakupie za ok 30pln więc sztukowanie jakimś przewodem ze sklepu rolniczego to trochę druciarstwo.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!