Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Spryskiwacze reflektorów nie działają – naprawa spryskiwacza reflektorów ksenonowych Audi A6C5Nie działają spryskiwacze reflektorów? W jednym z poprzednich filmów, podczas wymontowywania lampy od strony kierowcy znalazłem urwany przewód od spryskiwacza reflektorów oraz odpiętą wtyczkę od pompki. Wymieniając przegub od strony kierowcy, skorzystałem z okazji i odkręciłem nadkole aby zobaczyć, jak wygląda sytuacja z pompką. Okazało się, że pompki nie ma więc narobiło się roboty:) Wymieniłem pompkę od spryskiwaczy reflektorów ale okazało się, że jeden spryskiwacz nie działa, więc wymieniłem również spryskiwacz od strony pasażera.
https://patronite.pl/mothor
https://www.instagram.com/mothor_pl/
https://www.facebook.com/MoThorPL
#spryskiwacz #reflektor #ksenon

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Spryskiwacze reflektorów nie działają – naprawa spryskiwacza reflektorów ksenonowych Audi A6C5

  1. Witam, jak ściągnąć te zaslepki spryskiwaczy lamp ksenonowych by nie połamać tych uchwytów pompki spryskiwacza ,ponieważ mam zamiar zdjąć zderzak do malowania i nie wiem czy te zaslepki normalnie można podważyć czym i wyskoczą same?

  2. Mi tez ostatnio w a4 b6 uciekał plyn do spryskiwaczy bo co wlałem to większość pod zderzakiem wyleciała. Okazało się, ze dysza w spryskiwaczu reflektora pękła więc wymienilem i nie ubywało ale po 3 miesiacach po drugiej stronie to samo się stało więc wymieniłem i już nic nie cieknie. Z wężami nie miałem problemów żeby ściągnąć, a i warto przy minusach pamiętać o zimowym płynie inaczej znowu coś pęknie. Dodam, że montowałem po 35zl/szt. z allegro i działa idealnie

  3. Oglądam te filmiki co dłubiesz i tak sporo gotówki już wpakowałeś.
    Miałem a6 c5 2.4 przez 6 lat i sentyment został, teraz ujeżdżam Passata b7 i powiem ze jednak VW jest klasa niżej od audi.

  4. prawa strona bardziej leje niż ładnie rozpyla płyn na lampę, miałem taki sam problem z spryskiwaczem z intercarsu, oryginalny działa jak należy, może to być problem pompki, ponieważ kiedyś po zimie nie chciała mi działać, okazało się, że zastała się w środku, a kupiłem nową toprana, no to ta z toprana nie generowała takiego ciśnienia żeby podnieść spryski, była za słaba, rozruszałem oryginalną VDO i działa jak należy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!