Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#StanWojenny – czym jeździła Milicja Obywatelska – Zabytkowe Radiowozy z PRL. Pojazdy MO ZOMO ORMOW tym odcinku opowiemy czym jeździła Milicja Obywatelska. Warszawy “garbuski” i sedany, duże fiaty i polonezy “borewicze” a może coś jeszcze???

Jeżeli chciałbyś zobaczyć więcej filmów o zabytkowej motoryzacji koniecznie subskrybuj kanał.
Kliknij tutaj:
https://www.youtube.com/channel/UCk_w…

ClassicMania.pl to nowy kanał YouTube o starych samochodach.
Testy, porównania, ciekawostki dotyczące pojazdów zabytkowych.
Naprawy bieżące i renowacje klasyków.
Z klasykiem na co dzień – czyli obsługa codzienna i relacje z dalekich wyjazdów klasykami (zawsze na kołach – nigdy na lawecie).
ClassicMania.pl Ryszard Czerwiński, Sosnowiec, POLSKA

Zapraszam również do obejrzenia moich innych filmów:
– Odpalanie samochodu… https://www.youtube.com/watch?v=XA7F2…​
– zakup pierwszego klasyka
youtube.com/watch?v=XA7F2uXdZMQ&t=103s​​
– porównanie Mercedes w111
https://www.youtube.com/watch?v=YJIUY…​
– i wiele innych – wszystko na tym kanale

*Specjalne podziękowania dla Krzysztof Komoder za konsultacje dotyczącej jednej ze scen w tym odcinku

#StanWojenny #13Grudnia #Milicja

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „#StanWojenny – czym jeździła Milicja Obywatelska – Zabytkowe Radiowozy z PRL. Pojazdy MO ZOMO ORMO

  1. 0:56+ UB nie przejęło cytryn po gestapo, które BTW jeździło więcej samochodami niemieckimi (np. w Poznaniu adlerami 2.5), zostały w dużej na owe czasy ilości (ok. 2000, pierwsze w 1947 r.) sprowadzone z Francji jako pojazdy nowe.
    1:48+ Nie jedni tak, drudzy tak, tylko w latach 70-tych zastąpiono napis MO napisem MILICJA. Napisów ZOMO nie było wcale.
    3:30+ w zasadzie prawda, ale nie spotkałem hondy w zwykłej służbie, jedynie w obstawie VIP-ów przy oficjalnych przejazdach. Warszawska drogówka też jeździła na MZ.
    4:52+ Czy Polska dostała wołgi 23? KGB to wiem, że miało… BTW sensu ta konstrukcja nie miała za grosz, rozsądniej byłoby wstawić jakiś silnik zachodni.
    7:20+ Zadna osobliwość PRL-owska, że gliny korzystają z taksówki. NYPD robi to nagminnie, wsiada nagle chłopak z dziewczyną do taryfy, wyjmują blachy i taksówka staje się radiowozem.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!