Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Stuki przekladni -naprawa / Bmw F25 x3 steering rack repair kitSieeeeeemaneczko !

Dzis wymiana zestawu naprawczego w f25 !

Jezeli macie stuki , ten filmik jest dla Ciebie !

Zostaw lapke w gore !
Jezeli interesuje Cie wiecej filmikow – znajdziesz je u mnie na kanale !

Nie zapomnij o subie !!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Stuki przekladni -naprawa / Bmw F25 x3 steering rack repair kit

  1. Mam takie stuki w BMW f16 a przebieg jest około 47000 czy ten zestaw naprawczy jest do tego modelu też bo wyczytałem gdzieś na forum że do wszystkich f modeli. Proszę o poradę bo mnie to irytuje a ponadto lekko pływa czy to też z tego samego powodu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!