Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Naprawa Nieszczelnego Układu Hamulcowego BMW E65 część 3 Wazzup :)A dziś bmw e65 naprawa układu hamulcowego cz.3 Miłego oglądania 🙂
https://allegro.pl/oferta/szafka-warsztatowa-10-wkladek-neo-tools-84-223-g-10872764004

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/
https://www.instagram.com/wazzup_yt/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

49 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa Naprawa Nieszczelnego Układu Hamulcowego BMW E65 część 3 Wazzup :)

  1. Majster, oglądam Twoje filmy od lat i często mam zajebistą bekę z tego co robisz, ale wypadałoby jednak chociaż przez pół zdania wspomnieć, że szafka to lokowanie produktu i dostałeś ją od jakiejś tam firmy. W odcinku zrównałeś ją z paczkami od widzów, które dostajesz.

    Szkoda, bo firma narzędzi dobra, filmik dobry, Ty jesteś zajebisty a mimo to pozostaje niesmak po 10 minutowej wstawce z reklamą.

  2. Brawo Majster za dużo włożyłeś pracy w E39 żeby ją u Dokurviatora rozjebać. Lepiej wziąć gruza E65 i dopierdolić ten silnik który i tak jest do wymiany 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!