Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Szulburgring Test Kompresora BMW E39 i Panewki w BMW E65 część 1 Wazzup :)A dziś część 1 wyprawy na Szulburgring z Bmw E39 i E65 Czy kompresor nie odpadnie ? Czy stukająca panewka nie wyrwie korby bokiem ? Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

36 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa Szulburgring Test Kompresora BMW E39 i Panewki w BMW E65 część 1 Wazzup :)

  1. no i zobaczcie. śmiechy śmiechami tu na klej tu na wkręta tu niby ma się rozlecieć a jednak… nie jeden z lapkiem siedział smutny przy BMW po dwóch bokach strojeniach zabaw a tu ręka fachowca podzieliła na długie hetanie. Nie musi być ładnie żeby działało.Dostała wciry E39 ostre aż syczała jak czajnik. Wiatrak klimy ostudził temp z czerwieni ,dawała radę na 235 17" kołach.Temperatura była naprawdę wysoka,dla sprzętu BMW nie zrobiło to różnicy. Co jak co Majster dotrzymał słowa ,przyjechał choć już nie jedna osoba by zrezygnowała patrząc na mój marny kanał na który nic nie wrzucałem.
    Wielkie brawa za to że dał się przejechać tym sprzętem bo czasu spędził przy tym sporo.Bumgatti siódemron będzie musiał mieć dobry docisk areo żeby nie odleciał. Takie to crossy wychodzą bez pierdolenia ze scenariuszem i przebitkami z wesela

  2. Pany, Majstry i Panewy. Toć to niepojęte jest xd Pierwsze auto na kanale które nie chce umrzeć. Pałowane i nieszanowane, a ta bunia jeździ jeździ i jeździć będzie i to dłużej niż te młodsze ;p Paradoks ^^ Jak dbasz tak (chuja tam) masz haha. Raczej jak masz wyjebane , a będzie Ci dane bardziej się sprawdza ;p. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!