Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Wymiana Paska Bmw E60 Filtr po Płukance Ropą Część 1 Wazzup :)Siemaneczko dziś wymiana paska klinowego w e60 i sprawdzimy jak wygląda filtr oleju po płukance ropą czy będzie jeszcze sylikon ?

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

34 komentarze do „Szkoła Druciarstwa Wymiana Paska Bmw E60 Filtr po Płukance Ropą Część 1 Wazzup :)

  1. Ja miałem tak samo z paskiem, chłop mi zamówił z katalogu i przychodzi do wymiany i mechanik mowi mi że krótki to ja do chłopa ze za krótki a on ze niemożliwe, sprawdził po VINie i wyszło że faktycznie inny xd

  2. Majster jak przestaniesz używać magicznego słowa to ja pierdole taką robotę i nie będę oglądał twoich napraw i na koniec ze łba przypierrdole i będzie CYK FUCH!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!