Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Tak kończy się inwestycja warta 3 000 000 złotych! #Absurdy_Drogowe

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Oglądaj „Absurdy drogowe” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/absurdy-drogowe-odcinki,2662/odcinek-2,S12E02,200738
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W dwunastym sezonie niestrudzeni tropiciele drogowych niedorzeczności przyjrzą się z bliska między innymi bardzo drogiemu i rzadko używanemu stokowi igielitowemu, oznakowanemu przejściu dla pieszych w środku lasu, a także świeżo wyremontowanym i oświetlonym drogom, które wiodą donikąd. Co ciekawe, powrót zaliczają nie tylko prowadzący, ale także Syrena V8, którą poruszali się w pierwszych seriach programu!

#tvn #tvnturbo #absurdydrogowe

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

43 komentarze do „Tak kończy się inwestycja warta 3 000 000 złotych! #Absurdy_Drogowe

  1. Należy sobie zadać pytanie – czyje działki są przy drodze , wtedy na pewno znajdziemy odpowiedz po co ją zbudowano 🙂 asfaltowa droga, chodnik , latarnie plus pola podzielone na działki , już teraz o większej wartości.

  2. Moim zdaniem pokazywanie tego typu inwestycji jest bez sensu. Jeśli w planie zagospodarowania terenu ma powstać tam osiedle czy nawet kilka domów ważne aby był do tego dojazd. Infrastrukturę typu przejścia dla pieszych buduje się oda razu jeśli wiadomo że w przyszłości będzie np. biegł tamtędy chodnik albo po drugiej stornie ulicy będzie przystanek autobusowy. Problemem jest zupełnie w drugą stronę kiedy maszyny nie mogę podjechać na budowę albo sami mieszkańcy już w postawionych budynkach mają problem z dojazdem do swoich nieruchomości. Jeśli są pieniądze a wiadomo że będą tam prowadzone jakieś inwestycje warto budować drogi nawet jeśli teraz ktoś powie że są to zmarnowane pieniądze. Dobry dojazd zwiększa również wartość gruntów dlatego budowa takiej drogi jest dla wszystkich dobrym rozwiązaniem.

  3. Te materiały są strasznie tendencyjne. Absurd drogowy ? Tylko dlaczego w żadnym tego typu programie nie jest opisane jak to ma wyglądać w przyszłości ? Teraz jest kawałek drogi, który nie ma kompletnie sensu ale za chwilę okaże się, że jest to po prostu początek jakiejś inwestycji. Może w pobliżu będzie jakiś łącznik do jakieś obwodnicy albo powstaje tam strefa ekonomiczna ?

  4. Tak pogadac o absurdach sobie można tylko szkoda ze chlopcy nie sprawdzili ze dalsza część tej drogi ma być robiona pod koniec tego roku badz poczatku następnego, i beda ja ciagnac dalej w strone miejscowosci Brzostowiec ale tego dziennikarze nie znalezli, jaki dziennikarz taki materiał 🤣

  5. Teoretycznie to jest rejon przyjazny przedsiębiorcom(czy coś) i mają tam powstawać zakłady pracy. Tyle że każdy ma ten teren w głębokim poważaniu i dodatkowo kowid.

  6. W tym miejscu ma być strefa przemysłowa/ekonomiczna. Droga powstała jako dojazd do firmy Braun która potrzebowała tej że drogi do tego żeby mogli się rozbudować. Do tego kilka set metrów dalej ma przebiegać droga s19 jak zostanie zrobiona.

  7. Jak czytam to wszystko to się śmieje 🙂 droga powstała niedawno a tereny w pobliżu są po części już wykupione i powstanie na nich strefa przemysłowa… Panowie niestety walnęli wielką gafę…

  8. Dobra dobra, ale pomyślmy, że teraz to tak wygląda, ale w przyszłości na pewno ta droga zostanie wykorzystana w 100%, więc nie ma co z tego robić wielkiego HALO, na siłę. A co do 3 000 000 zł za taką inwestycję to przecież wiadomo, że większość transakcji odbywa się pod stołem, a ceny do wykonania niektórych dróg dla państwa kosztują 30-40% więcej, specjalnie..

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!