Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Takich aut już nie ma… Mercedes T1 "Kaczka" – dopiero dotarty!Dziś Wam przedstawiam “Kaczuszkę” Mercedesa który wyjechał z polskiego salonu w 1994 roku, ma pod maską silnik diesla 2.3 i choć nie jest demonem prędkości, zawstydzi niejednego nowego dostawczaka 🙂

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”.
Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „Takich aut już nie ma… Mercedes T1 "Kaczka" – dopiero dotarty!

  1. W sprawnej kaczce żadnych luzów w kierownicy nie ma. Trzeba smarować zawieszenie regularnie. Biegi też wchodzą bez problemów. Jedyny feler to wg mnie drzwi suwane. Mieliśmy kilka w rodzinie, zawsze wróci do domu. Chyba kupię sobie jeszcze taką

  2. Jako smarkacz oglądałem sie za kaczką zawsze. Na tle Nysek, Żuków czy Barkasów Kaczka, Transit i Transporter to były bryki z innego świata. Jeździłem na wieś stopem. Jazda Zukiem czy nysą to był dramat, max 80 km/h. Hałas jak w hucie. A kaczka? Może nie była cicha, ale po dojechaniu na miejsce człowiek żałował, ze to już koniec

  3. Myślę, że jestem pierwszym właścicielem tego auta. Odbierany był z salonu przy ulicy Omulewskiej w Warszawie w 1995 roku. Nie zgadza mi się tylko wyłożenie płytą przestrzeni ładunkowej i obicia siedzeń. Z reszty informacji o kaczuszce podanych w filmie wnioskuję, że to moje byłe auto.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!