Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Te statystyki są lekko naciąganeDajcie znać czy wysokie mandaty wpływają na Wasz styl jazdy czy cena paliw?

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

49 komentarzy do „Te statystyki są lekko naciągane

  1. Nowe drogie mandaty spowodowały dużą dysproporcję prędkości na drodze. Ludzie biedniejsi zaczęli jeździć dużo ostrożniej z uwagi na wysokie kary, a ludzie bogatsi nie zwrócili na to uwagi. Ta różnica doprowadziła do większej liczby kolizji.

  2. Uważasz, że podwyżka mandatów spowodowała więcej wypadków?
    Serio pytam, bo skoro był trend spadkowy przez kilka lat, nagle nie zmieniło się nic oprócz mandatów i ilość wypadków wzrosła.

  3. A może ktoś zacznie głośno mówić o prywatnej pisowskiej policji która kasuje za przyjazd do kolizji. Bo wychodzi na to że oni nie pracują w budżetówce opłacanej z pieniędzy podatników ale z prywatnej agencji towarzyskiej pisuarów

  4. Śmieszą mnie porównania niemieckich kierowców z polskim pod względem jazdy po spożyciu alkoholu. Jak można porównywać kraje, w których obowiązują inne normy? Niemiec może wypić 2,5 krotnie więcej alkoholu, by został uznany za kierowcę pod wpływem alkoholu (0,2 promila do 05 promila)

  5. Kto jeździ bo może i potrzebuje to go stać na paliwo 🤷🏻‍♂️ nie znam nikogo kto sprzedał auto i przesiądźcie na komunikacje z powodu ceny paliwa. A statystyki się poprawiły bo policja dała trochę czasu na przywykniecie a z wiosną 2k zaczęto egzekwować.

  6. Zaobserwowałem dokładnie to samo… Po wprowadzeniu nowego taryfikatora kultura na drodze trwała około tygodnia. Po podwyżce cen paliw jadąc przepisowo autostrada mało kto mnie wyprzedza😉 mam nadzieję że ustawodawczy tego nie widzą😁

  7. Ale tak naprawdę to wszyscy wiecie że te nowe przepisy, duże mandaty i punkty na dwa lata to dopiero od września będą i to nie na 100% nie?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!