Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

TEGO nigdy NIE RÓB z autem ZIMĄ !!! 10 RZECZY!!!10 Rzeczy których Nigdy nie rób zimą z autem. Czyli szybki zbiór przydatnych porad nie tylko dla młodego kierowcy ale i dla tych zaprawionych w boju. Pomogłem To zostaw kciuka w górę i subskrybuj by być na bieżąco.

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów m4k
——————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K
——————————————————————————

szukasz tanio ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
specjalnie dla widzów M4K przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
https://mubi.pl/milosnicy4kolek/
———————————————————————————
W RAZIE PYTAŃ ADRES EMAIL
—————————————————-
m4k@mubi.pl
—————————————————-

WALIZKA NARZĘDZI BY M4K GARAGE z Autografem i wieloma dodatkami
—————————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K_walizkablackfriday
—————————————————————————————

meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl
——————————————

JUŻ JEST NOWY WARSZTAT M4K GARAGE WROCŁAW koniecznie zajrzyjcie
———————————————————————————
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw/
———————————————————————————

WSPÓŁPRACA
info@milosnicy4kolek.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „TEGO nigdy NIE RÓB z autem ZIMĄ !!! 10 RZECZY!!!

  1. Jeszcze mogłeś wspomnieć przy okazji szyb o szyberdachu. Miałem przypadek spalić silniczek otwierania gdy zamiast włączyć lampkę wcisnąłem przycisk otwierania w golfie 4 podczas mrozu.

  2. Co do czwartego punku.

    Mianowicie jak wygląda sytuacja, jeśli w zimie mam auto z automatem + lekkie wzniesienie? Mówią że "P", i brak ręcznego to zabójstwo dla automatu?

    Z ciekawości pytam :]

  3. To był świetnie spędzony czas🤣🤣🤣najbardziej lubię jak ktoś jedzie ośnieżonym samochodem i wygląda jak czołg bo ma tylko od skrobane szybę przednia na wysokości oczu🤣Pozdrawiam

  4. mi jak ręczny zakleszczyło to sobie cofnąłem do tyłu i jak dotknąłem tylnymi kołami o krawężnik i próbowalem cofać to w końcu puściło, polecam gdy nie ma wyjścia, zawsze można się kłaść na śniegu i walić młotem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!