Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Test dedykowanej kamery do samochodu! #101_GadżetówOglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-9,S04E09,217406 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „Test dedykowanej kamery do samochodu! #101_Gadżetów

  1. Takie rozwiązanie jest idealne. Niektórzy obawiają się zostawiania kamery przypiętej do szyby cały czas i ja ich rozumiem. Z kolei ręczne montowanie za każdym razem kamery, gdy wsiadamy do auta jest do bólu niepraktyczne. Ten gadżet rozwiązuje problem. Pozostaje tylko jedno, kluczowe pytanie. Dlaczego producenci nie dają takich kamer jako element wyposażenia? Przecież dzisiaj taka kamera to nic niezwykłego. Już nawet auto średniej klasy jest wypakowane kamerami, skanerami, radarami itp. Czemu nie dorzucą takiej kamerki bezpieczeństwa jakoś ładnie wkomponowanej w pulpit?

  2. Ja niepotrzebnie przepłaciłem ale noo jestem zadowolony z kamerki i do niej bajerami 😅 polecam mikavi pq5 dual z kamerką tylną z czujnikami i gpsem za 850 zł 🤯😂😁

  3. Tak myślę czy to miejsce nie jest przygotowane fabrycznie pod wideorejestrator jak byś konfigurował auto w salonie ? Wygląda świetnie, ale odbicie całej deski w szybie i kamera to łapie to mega słabo, a tak jak wspomniano reagowanie na zmianę światła też pozostawia wiele do życzenia. Szkoda, że chińczyki nie montują nic lepszego w taką obudowę tylko lekki szajs za nie małe pieniądze. Szkoda, że nie ma jeszcze testu nocą chociaż jak słabo się sprawdza w dzień to w nocy lepiej nie będzie.

  4. Mnie ostatnio wykiwali tak podejrzewam na 100 zł bo było do 50 i tyle ok jechałem a wyszło 62 i jeszcze jakie wonty do mnie jakbym komuś matkę zabił, też muszę kamerkę zamontować.

  5. Największą wadą tego typu chińskich kamer jest to, że nie mają osłony przeciw rejestrowaniu odbicia wnętrza pojazdu w szybie czołowej. Fabryczne kamery samochodowe lub kamery wysokojakościowych systemów ADAS są mocowane bezpośrednio na szybie i poniżej obiektywu znajduje się "mostek" łączący z szybą, czasem nawet wyściełany materiałem pochłaniającym światło, aby wyeliminować wszelakie refleksy w szybie czołowej.

  6. Oprawka za 500 a przetwornik video za 99zł 😄 Ciekawe ile trwa przesyłanie 32GB filmów 4K na smarta po BT??? 3 godz.??? 😏
    Wolę demontowane MiVue bo w razie incydentu trzeba policji przekazać nośnik a nie filmik z fona. Mam im wtedy oddać pół lusterka? No way!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!