Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota Corolla 2018 r wymiana filtra kabinowegoKrótki filmik demonstracyjny jak wymienić filtr kabinowy w toyocie corolli z 2018 r. Jezeli filmik się podobał daj łapkę w górę i zasubskrybuj kanał. Pozdrawiam serdecznie Rafał z DETAILING OZON MAT PŁOCK.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Toyota Corolla 2018 r wymiana filtra kabinowego

  1. Chyba jednak strzałka w górę, a nie w dół. Wentylator dmucha od dołu – łatwo sprawdzić wsuwając rękę. Strzałka na filtrze pokazuje kierunek przepływu powietrza.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!