Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ukryte menu diagnostyczne Volvo S60 V70 XC70 S80 XC90 (DTC, tryb serwisowy)Sprawdź w ukrytym menu czy w Twoim Volvo S60, V70, XC70, S80 lub XC90 są obecne kody błędów DTC w poszczególnych sterownikach. Będzie to pierwszy krok diagnostyczny w stronę poprawnego działania wszystkich modułów samochodu.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Ukryte menu diagnostyczne Volvo S60 V70 XC70 S80 XC90 (DTC, tryb serwisowy)

  1. W Volvo S80 bez tego widać błędy, są w wiadomościach, wyświetla się lista po uruchomieniu samochodu. Ja mam błąd żarówek, bo wstawiłem Xenon i poduszek powietrznych. Lepsze by było usunięcie ich, ale chyba bez kompa się nie da

  2. mr-fix nie rozumiem co piszesz 🙂 "kody błędów DTC" i "sprawdzić ich obecność". Czyli jak rozumiem, pokaże mi że np w ABS jest coś nie tak, ale jak chcesz poznać szczegóły podłącz komputer ? Tak to rozumieć ?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!