Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VOLVO C70 T5, SUBIEKTYWNY I ZAZDROSNY PROFESOR, EPIZOD Z KATALIZATOREM.Siema,
Dzisiaj macie efekty wdychania spalin z diesla i zmywacza do hamulców.

Pozdro!

facebook
https://www.facebook.com/ProfesorKris/

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl/

Wsparcie kanału.
90 1910 1048 2123 4990 4252 0001
albo
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

Warsztat Profesora:
https://g.page/ProfesorChris?share

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „VOLVO C70 T5, SUBIEKTYWNY I ZAZDROSNY PROFESOR, EPIZOD Z KATALIZATOREM.

  1. Cześć Wszystkim Volvomaniaczkom 🙂. Potrzebuję porady. Mam do kupienia S70 2.5 turbo benzyna. Jak ten silnik wypada na tle 2.3 pod względem awaryjności? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź. Czy są jakieś przeciwskazania pod kątem montażu lpg?

  2. Mam taki samochód, fajny wygląd, nie rdzewieje, wygodny i niezawodny (o ile nie kupi się trupa). Ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, trzeszczący w środku- szczególnie deska rozdzielcza.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!