Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Volvo s60 v70 xc60 kasowanie inspekcji serwisu przed 2014Volvo v70 s60 xc60 xc70 do 2013r kasowanie inspekcji serwisu service .
Po 2013r jest tu https://www.youtube.com/watch?v=wUaq0Pgk4PA

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „Volvo s60 v70 xc60 kasowanie inspekcji serwisu przed 2014

  1. Volvo V60 2013 działa 🙂 Dzięki wielkie, bo strasznie irytował mnie ten komunikat, wyskakujący natarczywie jak reklamy na Polsacie ;/ Obejrzałem wcześniej kilka filmików, ale w żadnym nie było mowy o zostawieniu pedałów w spokoju (jakkolwiek to zabrzmiało) – także polecam instruktarz kasacji serwisu, nawet kobieta sobie poradzi (bez aluzji)…

  2. Komu nie działa proponuje puścić przycisk od T2 po 3 mignieciach ikonki i tuż przed dźwiękiem. Też ważne żeby było T2 jak ktoś już tu pisał. V70 09r tak działa.

  3. Ważne , ze przycisk kilometrów musi być ustawiony na T2 bo na T1 nie zadziała i przed 3 mrugnięciem żółtej lampki i puszczamy przycisk t1/t2 wtedy będzie skasowane.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!