Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Volvo XC90 z USA – Handlarz mnie oszukal!?Volvo XC90 z USA

Pokazuje na co można liczyć kupując samochód z USA i jak mogą wygladać koszty po zakupie.

Zapraszam na narade o nasz następny samochód który kupimy razem i naprawimy. Piszcie w komentarzach co byście chcieli zobaczyć.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Volvo XC90 z USA – Handlarz mnie oszukal!?

  1. rozumiem ze przed zakupem: 1.nie sprawdzil pan auta u specjalisty/aso 2.nie jezdzil pan nim 3.nie rozkodowal pan wyposazanie po vin 4. fizyczne braki rolety, dywanikow, lamp ,spinek- nie widzial pan ..
    polecam ogladac 1,5 speed i od 21wszej minutu

  2. Niesamowite, że przy tak małym przebiegu, trzeba było robić zawieszenie! Rok temu sprzedawałem XC60 z przebiegiem 119 tys km I była to igła, syn mój jeździ Octavią III z przebiegiem 265 tys (mam ją od nowosci) I w tym samochodzie była wymieniona tylko pompa paliwa! Co do hamulców, to ja kupuje ATE, idzie to na pierwszy montaż jako OEM i są do XC90 tarcze, klocki.
    Życzę miłego użytkowania, słyszę, że żona zadowolona, moja też jest zachwycona, jeździ XC90 B5 z Polestarem z 2021 roku, najeździła już 17 tys km 😉 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!