Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VW GOLF III GT 1.8 ABS … PO 20 LATACH REMONT BLACHARKIVW GOLF III GT 1.8 ABS … PO 20 LATACH REMONT BLACHARKI

POWINNY BYĆ UTWORY … ALE JAK TO YOUTUBE OBUDZIŁO SIĘ PO KILKU LATACH

1. ROB DUGAN – CLUBBED TO DEATH
2. TWO STEPS FROM HELL – HEART OF COURAGE
3. TRAILERHEAD – IMPERITUM
4. M83 – TECH 49

… JAKIŚ TAM APARAT W TELEFONIE MARCINA
FUJIFILM FINEPIX S2800 HD
FUJIFILM FINEPIX HS50 EXR

VIMEO – https://vimeo.com/91114361

NAPRAWĘ PRZEPROWADZIŁ : MARCIN “BINJO”
– BINJODESIGN – Z KADŁUBA TURAWSKIEGO

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „VW GOLF III GT 1.8 ABS … PO 20 LATACH REMONT BLACHARKI

  1. Sam posiadam golfa 3 w kombi z 98r do polski 2007r sprowadzony z fajnym i z rzadko spotykanym silnikiem 1.9tdi AFN (110KM), klima, el szyby i o dziwo progi i podłoga cała i nigdy nie robione, nic nie "chrupie" przy podnoszenie.
    Samochodu nie mam zamiaru sprzedawać, naprawy można samemu wykona, tanie i łatwo dostępne części.

  2. Czyzbys dawal konserwacje (np. boll na pedzel) bezposrednio na goly metal?Ja robilem podloge w swoim 2 tygodnie , latanie dziur , szlifowanie prawie calej podlogi do golego metalu  (7/10 podlogi ) i na gola blache minia , pozniej boll na pedzel , roboty w pierona bo jeszcze poprawki progow po blacharzu paproku.Czym konserwowales podloge od srodka?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!