Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Vw Golf MK7 Wymiana zamka i linki Maski BONNET LOCK CABLE REPLACEMENTJak wymienić linkę i zamek pokrywy silnika maski VW GOLF Passat Touran Tiguan Polo
How to replaced bonnet lock and cable vw golf passat tiguan touran polo

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Vw Golf MK7 Wymiana zamka i linki Maski BONNET LOCK CABLE REPLACEMENT

  1. Siemka ja znowu o jednym orientujesz się może czego dotyczą te kody błędów 06011 P177 B i 06896 P1898 ogólnie były w skrzyni dsg 7. Pozdrawiam

  2. D&k Co ma jedno do drugiego.? Wykształcenie nie ma wpływu na to jakim jest się fachowcem.Trzeba mieć tak zwany fach w ręku czyli talent do wykonywania pewnych czynności które ma się w genach.Własnie to posiada Norbert.Widać to po tym jak podchodzi do pracy w jaki sposób wykonuje czynności (nie chaotycznie z lekkością) jaki porządek utrzymuje w około siebie podczas napraw cały czas myśli(czasami jest mądrzejszy od swojego komputera).Ma potężną wiedzę praktyczną czego żadna szkoła nie jest w stanie nikomu dać.Dlatego jest jednym z najlepszych majstrów w swoim fachu. Mam kilku kolegów którzy nie są wykształceni mają własne firmy i zarabiają potężne pieniądze.Najlepszą szkołą jest życie i umiejętność poruszania się w nim i branie z niego wszystko co najlepsze.

  3. Witam i pozdrawiam może masz filmik jak zdemontować osłonę dzwi tylnych passat b6 2009 r. Muszę wymienić mechanizm podnoszenia szyby. Z góry dzięki.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!