Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

W Stradale nie ma nudy! Zlot Hondy, przesyłka z Volkswagena, negocjacje przy karawanie i Żuk V8.W tym odcinku Robert zabiera Motocompo na zlot Hondy, negocjuje sprzedaż złotego karawanu oraz odwiedza Mietka i sprawdza co z Żukiem V8.

Bilety na imprezę Hi Stradale – https://www.kupbilecik.pl/imprezy/76692/Falenty+Nowe/HI+Stradale%21/

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

48 komentarzy do „W Stradale nie ma nudy! Zlot Hondy, przesyłka z Volkswagena, negocjacje przy karawanie i Żuk V8.

 1. A w warsztacie stołki barowe, łopata do śniegu, poziomica, kilka silników i automat do napojów. Burdel na kółkach, auta bym tam nie zostawił. 🙂

 2. Mam 25 lat nie mam prawa jazdy nigdy nie interesowałem się motoryzacja ale jak zobaczyłem Pana pierwszy filmik Panie Robercie wiem że przez te 7 lat kiedy mogłem zacząć robić prawko wiele straciłem dziękuję!!!!!!!

 3. Brodacz od żuka to nie mechanik ale artysta. Miejsce pracy to nie warsztat lecz nonkorfomistyczny minimalizm z epoki wczesnego baroku. Ubranie robocze to nie żaden tam drelich lecz oryginalne Lui Winion z Butik Pod Kuflonn. Trzymam za chłopa kciuki ✊😃

 4. Na koguta miał być gotowy a kolo mowi jeszcze 2 miechy.
  Panie Robercie, pan sobie lepiej kuszetkę w intercity wykupi do tej Albanii bo on tego nie ogarnie.
  Pozdro.

 5. Pozdrowienia z czarno żółtego motocykla BMW. Ganialiśmy się chwilę na S7 pod Mławą. Od razu jak zobaczyłem na tym odcinku G klasę czułem, że to wy 😀 szerokości!

 6. Ten żuk to co odcinek w tym samym stanie.co to za klient tylko gadać potrafi na mnie to działa jak płachta na byka bo znam to obdukcji.zarzekal się że żuk będzie gotowy na rajd koguta, zabierajta ten samochód bo to szkoda czasu.

 7. My jeździmy alfa Romeo i się śmieją że na zlot to laweta itp 🤣 a na zlocie hondy to chyba cysterna z olejem stoi obok 😉 pozdrawiam wszystkich fanów motoryzacji bez względu na markę

Dodaj komentarz

Zadzwoń!