Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wazzup & dokurviator upalają BMW E65 i e39 kompresorMajster przyjechał na szulburgring zabierając ze sobą bmw e39(mad max) oraz e65 (przyszłe bugatti wejjron) .Postanowiliśmy spontanicznie sprawdzić czy sprzęt z pod ręki fachowca wytrzyma

Sklep: https://dokurviatortuning.pl/pl/
insta: https://www.instagram.com/dokurviator_panewa/
FB: https://www.facebook.com/dokurviator

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Wazzup & dokurviator upalają BMW E65 i e39 kompresor

  1. Podobna ilość wyświetleń, nawet mniej komentarzy a ten film jest na karcie na czasie a u wazzupa nie jest.. 😀 Czasami nichuja nie rozumiem tych algorytmów..

  2. To nie panewka tylko zapchana szklaneczka ładnie gra. Mam to samo w M54, a jak się olej nagrzeje to dopiero ciśnienie dostaje prawidłowe. 3 tys. obrotów przez 3 minuty albo ostra jazda na ciepłym silniku. Jest po prostu za mało jeżdżony samochodzik. U mnie z reguły na weekend tylko. 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!