Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Webasto ogrzewanie postojowe nie rusza VW Touran

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689rękawice nitrylowe: https://amzn.to/2SSG3dN

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

32 komentarze do „Webasto ogrzewanie postojowe nie rusza VW Touran

 1. Witam. I proszę o pomoc. Kupiłam Polo z 2007. Zamek centralny nie działa tylko w drzwiach kierowcy. Może przeczyszczenie silniczka pomoże. Potrzebuję flimiku instruktażowego. Albo innej cennej rady. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 2. Cześć, często oglądam twoje filmiki, są bardzo pomocne, też wiele napraw robię sam, chciałbym cię prosić o aplikację jakiej używasz do diagnostyki. Pozdrawiam Romek

 3. Pytanko czy w sharanie/alhambrze z 2007 za obieg jest odpowiedzialna pompka na podszybiu znajdująca się za filtrem paliwa? Bo dogrzewacz mi się włącza ale jak patrzyłem w bloku 001 w vcds to temp dochodzi do 220 st. C na dogrzewaczu i się wyłącza. Błąd – za wysoką temp.

 4. Panie Danielu jak naprawić opadająca osłonę przeciwsłoneczną od strony kierowcy w VW touranie? Pewnego dnia, kiedy oslepialo mnie słońce gwałtownie chciałam ją opuścić, i w tym momencie zgrzytnęlo w niej. Od tego momentu opada.
  Kasia że Śląska
  P.S Chyba Pan mieszka od dziecka w Niemczech, bo jak Pan mówi po polsku słychać niemiecki akcent. Podejrzewam też, że pochodzi Pan ze Śląska. Wtrąca pewne słówko 😉😉😉😉

 5. Cteść Daniel. Czy możesz napisać konkretny typ diagnostyki który użyleś ( to malé pudelko do gniazdka OBD ), i ile ono kosztuje ? Mám Seata Cordobe, chcial bym tę diagnostykę kupić. Dziękuję i pozdrawiam. Czeslaw, Orlová.

 6. Daniel jak Ci się sprawuje ta elektryczna grzechotka DayPlus? Pytam bo mam ochotę kupić a nie jest to żaden markowy sprzęt, pozdrawiam

 7. 4 lata temu walczyłem też z ta pompką a ostatnio wyskoczył mi błąd dmuchawy powietrza do spalania w układzie dodatkowego ogrzewania 01414 skasowałem i narazie działa tylko pytanie jak dlugo;) Fajne filmiki pozdrawiam

 8. Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sabat (Sobota) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, Sol Invictus -25 grudnia, ). Potwierdzeniem że sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział ,,Zatem Syn(po aramejsku ,,bar'') Człowieczy jest Panem i Sabatu (dosł. ,,pan soboty (odpoczynku)'')''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata…Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii (np. Etiopski Kościół Ortodoksyjny) do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę) izolacja od ,,odstępczego kościoła katolickiego'' wyszła im na dobre 😉

  Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek, podobieństwo do nieroztropnych panien z przypowieści, Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?

  Zaznaczam że nie należę do żadnej denominacji(bezpartyjny) więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu(soboty) świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę dyskusje tam pełniejsze opisy, polecam również przejrzeć obrazki z pod linków które zamieszczam poniżej.

  A poniżej linki do bardzo ważnych grafik z opisami.
  https://zapodaj.net/de56f888448e0.jpg.html
  https://zapodaj.net/51353954b532b.jpg.html
  https://zapodaj.net/f7d375a91eb02.png.html

  Poniżej zamieszczam obrazek z pełną wersją 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
  https://zapodaj.net/044476b4d6e85.jpg.html

  Na poniższych obrazkach poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w ostatnim linku z tego paragrafu omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
  https://zapodaj.net/19313927dac62.jpg.html
  https://zapodaj.net/af954ffb0b51f.png.html
  https://zapodaj.net/f6cdbae43f358.jpg.html
  https://zapodaj.net/0880937da5d59.jpg.html

  Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Bestii 666, poniżej pod linkiem obrazek z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
  https://zapodaj.net/4c9bff57d88b9.jpg.html
  https://zapodaj.net/f8498068ff45b.png.html

  Poniżej zamieszczam obrazki z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie.
  https://zapodaj.net/3998f18100f0c.jpg.html
  https://zapodaj.net/1f35adf6a2b36.png.html
  https://zapodaj.net/bdb35a3771941.png.html
  Poniżej analiza modlitwy różańcowej i wątek jak poprawnie się modlić i do kogo.
  https://zapodaj.net/9d7c85284ce96.jpg.html

  Ludzie często argumentują że Sabat nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po sabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa, albo eucharystii)..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Sabatu …jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers.
  https://zapodaj.net/7dbe5807d5047.jpg.html
  Poniżej kilka słów o tym jak np. wg. nauczania Jezusa obchodzić Sabat.
  https://zapodaj.net/a9519ae79f58b.jpg.html

  Na poniższych obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
  https://zapodaj.net/daf26a3c5e014.jpg.html
  https://zapodaj.net/218b8212151c2.png.html

  Pod poniższymi linkami moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
  https://zapodaj.net/a2ce3e3413621.jpg.html
  https://zapodaj.net/75625cad9ca1a.jpg.html
  Poniżej parę słów o Starotestamentowej świątyni i Arce Przymierza(z 10 przykazaniami) znajdującej się w świątyni i o tym jak to ma się do Nowotestamentowej świątyni jaką jesteśmy my i nasze ciała.
  https://zapodaj.net/8f58f4d57e103.png.html

  Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek 😉
  https://zapodaj.net/a6e98e5c4007b.jpg.html

  Na poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.
  https://zapodaj.net/64dd3f03c7377.jpg.html

  Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.
  https://zapodaj.net/e2968a11fa038.jpg.html

  Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.
  https://zapodaj.net/297783992d0ae.jpg.html

  Poniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
  https://zapodaj.net/85f6d814ff58e.jpg.html

  Na poniższym obrazku opisuje wątek śmierci tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), poruszam również kwestie nauki o czyśćcu tzn. udowadniam że w pierwszych wiekach jej nie było, analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
  https://zapodaj.net/85637efca6d05.jpg.html

  Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu.
  https://zapodaj.net/5ceb5e32ae302.jpg.html
  A tutaj parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.
  https://zapodaj.net/82c691b297220.png.html

  Na poniższych obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu, a przecież czytamy że Jezus został poczęty z Ducha Bożego, a gdyby tak nie było, miałby skażoną grzechem genetykę(po Adamie) i nie mógłby mieć bezgrzesznej natury, by złożyć siebie w ofierze za grzechy ludzi. Poniższe wersy polecam świadkom Jehowy, jak i Sabat 😉 Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.'' i ten wers 2 List Jana 1:7 ,,Bo wyszło na świat wielu ZWODZICIELI, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest ZWODZICIELEM i antychrystem.''
  https://zapodaj.net/c206b854d010f.jpg.html
  https://zapodaj.net/8e138fcdee4b8.jpg.html
  Poniżej analiza w oparciu o grekę i hebrajski wątku czy słowo Elohim(hebr.), Theos(gr.) tłumaczone w Bibliach na Bóg zawsze się odnosi do Boga Najwyższego(Ojca Jezusa)
  https://zapodaj.net/6886c04023ab2.png.html
  Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.
  https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWw

  Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać Świadkom Jehowy.
  https://zapodaj.net/0fd639b934135.png.html
  https://zapodaj.net/80fa71297d672.png.html

  A poniżej pozostałe.
  https://zapodaj.net/da9d51273bcc7.jpg.html
  https://zapodaj.net/a0f5dc224b75e.jpg.html
  https://zapodaj.net/809346aef7475.png.html
  https://zapodaj.net/e76dd706fb416.jpg.html
  https://zapodaj.net/3164b2234eeee.png.html%5D=

Dodaj komentarz

Zadzwoń!