Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra paliwa/replace gasoline filter Fabia 2FL 2011 1,2 TSIWymieniam filtr paliwa w Fabii 2FL z roku 2011.
Silnik 1,2 TSI o kodzie CBZA.
Nie obyło się bez kłopotów i komedii
Zapraszam.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Wymiana filtra paliwa/replace gasoline filter Fabia 2FL 2011 1,2 TSI

  1. Ja wymieniam wszystkie filtry co roku co prawda TDI, od tego roku doszła benzynka i taki interwał chciałem zachować ale widzę, że nie muszę paliwka co rok wymieniać robię średnio 10kkm.

  2. Pytanie mam. Ojciec ma Hyundai i30 1.4 MPI z 2019 roku. Przyszło mu wymieniać olej z filtrami. Mówił w ASO, że mają wymienić wszystkie na co pan powiedział, że w tym aucie nie ma czegoś takiego jak wymiana filtra paliwowego. Zdębiałem. Co z tym fantem zrobić ? Przewiduje się w ogóle jakiekolwiek prace przy układzie paliwowym co jakiś interwał kilometrowy ? Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!