Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra powietrza na przykładzie Renault Kadjar 1.2 Tce 130 KM 2017Auta francuskie są naszą pasją. Dziś pokażemy wymianę filtra powietrza na przykładzie popularnego Renault Kadjara z równie popularnym silnikiem 1.2 Tce 130 KM. Uwagi mają charakter uniwersalny. Interwał 60.000 km odnosi się do silnika 1.2 Tce 130 KM! Są przeznaczone dla nieprofesjonalistów oraz osób, które chcą same zadbać o prawidłowy stan techniczny swojego pojazdu. Nie ze wszystkim musisz jeździć do serwisu. W kolejnych odcinkach zaprosimy do udziału w wymianie klocków hamulcowych w układzie z elektrycznym hamulcem oraz w wymianie świec.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Wymiana filtra powietrza na przykładzie Renault Kadjar 1.2 Tce 130 KM 2017

  1. Świetny film. Super że jest promocja made in Poland. Dodam tylko że nie ma potrzeby demontowania całego dolotu. Odbywa się to poprzez ściśnięcie dwóch klamer zatrzaskowych. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!