Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra powietrza – Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTiSamochód to Toyota Yaris (P9) II 1.3 86 KM VVTi model produkowany w latach 2005 – 2010.

Wymieniając filtr powietrza w Yarisce wystarczy zdemontować plastikowy dolot który trzyma się na dwóch zatrzaskach plus rura dolotowa może być dodatkowo spięta opaską. Cała wymiana nie powinna zająć dłużej niż 5 min. od otwarcia do zamknięcia maski samochodu.

Jeżeli potrzebujecie konkretnej porady to zapraszamy do zadania pytania na naszym forum w dziale https://www.forumsamochodowe.pl/problemy-techniczne-vf13.htm postaramy się pomóc i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Wymiana filtra powietrza – Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi

  1. Witam serdecznie Proszę podpowiedzieć czy zatrzask (o którym mowa w filmie) przy rurze od filtra powinien posiadać jakieś zabezpieczenie w postaci chociażby spinki – bo aż się prosi. Sam mam 1.3. z 2007r. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!