Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana trzypunktowego pasa bezpieczenstwa

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689rękawice nitrylowe: https://amzn.to/2SSG3dN

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

12 komentarzy do „Wymiana trzypunktowego pasa bezpieczenstwa

  1. Zaciekawiłeś mnie tym obdeleven az z ciekawości sprawdziłem cenę. Powiem Ci ze znalazłem taki za 400 i kolejny za 700. Musisz nagrać odcinek jak to się sprawuje i czy jest sens kupować taki czy może jakiś tańszy lub program na komputer? Ciekawy może z tego powstać materiał. Pozdrawiam!

  2. Cześć Daniel widziałem że wyciągałeś jeden uchwyt plastikowy z karoseri do mocowania tej osłony pasa .Standartowo jeśli ten kołek zostaje w karoserii samochodu to uchwyt w plastiku (tutaj osłonie pasa )jest zawsze ułamana a u Ciebie jakoś nie??????????

  3. Kolejny ciekawy filmik.mam pytanie jest Pan z Hagen ? Bo mam do wymiany sprzęgło w golfie 4. 1.6 benzyna.jaki był by koszt . Samej robocizny.pozdrawiam z Dortmundu

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com