Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana żarówek światła stopu w klapie Audi A3 8LWitam, dziś pokażę Wam jak wymienić żarówki stopu w klapie w Audi A3 8L
PAMIĘTAJ ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
Kontakt: wujacar@gmail.com
#żarówka #wymiana #audi #naprawa

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Wymiana żarówek światła stopu w klapie Audi A3 8L

  1. jestem dumnym posiadaczem a3 8l.

    Bardzo fajny poradnik, dzięki tobie wiem już jak to zrobić, za niedługo się będe za to brał.
    Ps: Jeśli dało by radę to prosiłbym o poradnik wymiany filtra paliwa w tej a3.
    Dziękuje ślicznie i pozdrawiam.

  2. Dziękuję za przydatny filmik 🙂 Niby pierdoła, a jednak miałem obawy, że połamię te zatrzaski, ale skoro są metalowe i już wiem jak te plastiki ściągnąć to wymiana żarówek będzie czystą przyjemnością 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!