Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wypalanie filtra DPF Opel Insignia 2.0 CDTI. Co zrobić żeby nie było problemów z filtrem DPF :)Wypalanie Filtra DPF w samochodzie Opel Insignia z silnikiem 2.0 CDTI

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Wypalanie filtra DPF Opel Insignia 2.0 CDTI. Co zrobić żeby nie było problemów z filtrem DPF :)

  1. Wypaliłem DPF, obroty zmniejszyły się poniżej 1000 spalanie również spadło. Ale po chwili obroty wrócili na prawie 1000 a spalanie zostało na niskim poziomie. Ktoś wie co to może być?

  2. Ale jazda autostradowa wypali go tylko wtedy kiedy będzie konieczność bo w przypadku jezeli dpf nie będzie zapchany to nie wypali bo poprostu niw bedzie mial czego wypalić. Czy dobrze rozumiem ten proces?

  3. W kabinie ,tam gdzie jest mały głośniczek przy lusterku o strony kierowcy ,można zamontować diodę ,najlepiej mrugającą, i podłączyć do przewodów podgrzewania lusterka.Znajdują się właśnie pod obudową tego głośniczka. Przy wypalaniu zawsze załącza się podgrzewanie lusterek i zaczyna migać dioda. wiadomo ,że zaczęło się wypalanie i najlepiej przejechać kawałek dalej i dać mu się spokojnie wypalić do końca.

  4. Po 5 minutach postoju procedura się przerwie. To, że spadną obroty i spalanie nie sygnalizuje ukończonej procedury tylko jej przerwanie. Jeżeli już widzimy te dwa parametry jazde należy kontynuować !!!!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!