Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wyświetlacz HUD do każdego auta – czy to ma sens?Jeszcze kilka lat temu wyświetlacze HUD były dostępne jedynie w autach klasy wyższej. Obecnie wiele nowych modeli jest wyposażanych seryjnie w to praktyczne udogodnienie. Bo czy nie jest miło, jechać kiedy wszystkie niezbędne dane związane z eksploatacją samochodu mamy pod ręką – no dobra pod okiem, bez odrywania wzroku od jezdni. Według mnie to jedno z tych rozwiązań, które powinno trafiać do jak największej liczby modeli. Dzięki dobrze działającemu systemowi HUD (Head Up Display) jazda może być o wiele bezpieczniejsza. Ale co zrobić jeśli w naszym aucie taki system nie jest dostępny, lub jeździmy samochodem używanym? Jednym ze sposobów na posiadanie wyświetlacza HUD jest zmiana auta – ale kogo na to stać? Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej akcesoryjnych wyświetlaczy HUD, których montaż nie wymaga żadnych zdolności manualnych. Wystarczy rozpakować pudełko, podłączyć przewód do gniazda OBD i umieścić w odpowiednim miejscu na desce rozdzielczej projektor systemu HUD.

Oto wybrane oferty uniwersalnych wyświetlaczy HUD, które można zamontować praktycznie w każdym aucie:

Wyświetlacz HUD KKmoon 14 cm – https://amzn.to/2HG1w9s
Wyświetlacz HUD KKmoon A8HUD – https://amzn.to/2TckxSs
Wyświetlacz HUD Simoni Racing – https://amzn.to/2B49Zhj
Wyświetlacz HUD AUDEW A8 HUD – https://amzn.to/2Wfn6VD

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „Wyświetlacz HUD do każdego auta – czy to ma sens?

 1. Może być dobre jak ktoś ma okulary dwuogniskowe gdzie trzeba mocno schylać głowę by zobaczyć prędkość, jak ktoś dobrze widzi to nie widzę sensu montażu ale dla okularników może się sprawdzić.

 2. Przydałoby się nagranie przedstawiające – jak to się prezentuje z zewnątrz – zarówno z bliska stojąc przy aucie, jak również z odległości pieszego na chodniku oraz oczami innych kierowców.

 3. Drogi Kolego
  Myślę że nie wskazałeś najistotniejszej zalety takiego ustrojstwa.Otóż myślę że ono pełni bardzo ważną funkcję w zakresie bezpieczeństwa jazdy a jest nią możliwość jednoczesnej obserwacji drogi przez szybę przednią i właśnie danych związanych z pojazdem.Jak ma się klasyczny wyświetlacz to żeby go monitorować trzeba na sekundę a czasem i dłużej spu
  ścić wzrok z przedniej szyby na dół i na ten czas nie widzi się co się dzieje przed nami!W ten sposób można przegapić jakiś ważny drogowy "event" i spowodować wypadek!
  Nikt tego nie monitoruje ale sądzę że sporo kolizji jest spowodowanych takim faktem.

 4. 5:00 Ta rączka lewa to jakiś trik? 19 razy na 35 sekund to zbyt wiele. Czy to oznaka braku repertuaru słów?
  Są lepsze wyświetlacze w podobnej cenie z tak mocnym światłem, że nie potrzeba lustereczka naklejać, które wyglada badziewiasto. Plus te kabelki. Sami oceńscie, czy warto. A jadąc 5 godzin w nocy – w ciemnym lesie zobaczycie jak wali po oczach.
  Kolejny bajer, rozpraszający szczególnie młodych kierowców …. A potem dzwon …..

 5. Montujcie dalej takie gadżety na deskach a przy wypadku oczy wam powybija. Panie Robercie, bardzo Pana lubię, naprawdę, ale jakoś nie widzę żeby Pan sam był przekonany do tego urządzenia. Z każdym słowem nos Panu rośnie jak w bajce.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!