Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

YAMAHA FJR 1300 2006, kolejne etapy odbudowy motocykla Part 2Witam,
Dziś chciałbym przedstawić kolejne etapy odbudowy YAMAHY FJR 1300 z 2006 roku.
Rozwikłana zagadka rdzy na podwoziu motocykla, oraz odnowienie stopki centralnej oraz bocznej

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „YAMAHA FJR 1300 2006, kolejne etapy odbudowy motocykla Part 2

  1. Luz zaworowy: Ssące 0,15-022, wydechowe 0,18-0,25 . Cieszę się ,że części od Bystry FJR-1 się przydały 😉 Niech służą nadal. Powodzenie w dalszej pracy przy swojej FJR 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!