Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Yamaha R1 2017 Akrapovic HD PresentationTzw. walkaround nowej R1 na rok 2017.
W filmie nie ma muzyki poza muzyką z wydechu. Nie ma co prawna odciny, bo dosłownie 200m był komisariat Policji heheheh, ale coś tak sobie pyrka.

Zapraszam na mojego FB, gdzie zrobiłem mały opis z jazdy.

Podziękowanie:
Dla Yamaha POLand POSITION z Warszawy za udostępnienie R1 do testu.
1050km zrobione w 3 dni, a uśmiech nie schodzi z twarzy już kolejny tydzień. Dziękuję.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Yamaha R1 2017 Akrapovic HD Presentation

  1. You have to get rid of the cat. Akrapovick has an amazing exhaust sound and the cat is taking it all away. Check out TST for their plate eliminater… Just my opinion, i picked up a 2017 raven black myself, ill do a video soon.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!