Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zakup klasyka? Jak zrobić to poprawnie? | Wizyta w ABCAR Oldtimers#abcaroldimers #klasyki #mercedes
Każdy prawdziwy fan motoryzacji nigdy nie przejdzie obojętnie obok klasycznych samochodów. Ale co zrobić jeżeli chcemy stać się posiadaczem takiej motoryzacyjnej perełki? Kupić oryginał czy odrestaurować? Zrobić to samemu czy zlecić fachowcom? Jak to zrobić, aby nasz “klasyk” nie tylko cieszył oko, ale też zyskiwał na wartości…?
Na te i inne pytania odpowiedzi pomoże nam znaleźć Tomek Burdziakowski z ABCar Oldtimers.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Zakup klasyka? Jak zrobić to poprawnie? | Wizyta w ABCAR Oldtimers

  1. Moje zdanie to zależy od budżetu przy niskim typu około 50 k zł to należy szukać jak najlepszego stanu i takiego modelu który będzie zyskiwał na wartości trzeba przejrzeć historię motoryzacji i szukać modelu który będzie zyskiwał na wartości

    Inna opcja samochodów z jeszcze mniejszą kwotę poszukać auta typu BMW E30 czy e36 z jakoś przyciężka która to naprawa w Polsce jest dużo tańsza i pozwala znaleźć auto w dobrym stanie i to w dobrych pieniądzach ale jako auto zabytkowe nie będzie aż tak wartościowe

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!