Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Źle wsadziliśmy dysze w gaźniku Poloneza #15 Polonez MR'91Opis: Tak jak mówiliśmy w filmie, zamieniliśmy miejscami dysze paliwowe w gaźniku. Poprawiamy naszą pomyłkę z nadzieją, że Polonez będzie jakkolwiek szybszy – nie, nie stał się szybszy dzięki temu — natomiast pali tyle samo. Wiec wyszło na to samo. Ogólnie materiał się zgubił w piwnicy i dopiero teraz go znaleźliśmy. Za wszystkie bzdury, które padają w tym filmie nie przepraszamy. Nie znamy się w końcu na tym co robimy. Miłego oglądania!

#AntyludzkiWarsztat​ #PolonezMR91​ #Polonez
Czas montażu/post produkcji 4 godziny
Dzięki za każdą łapkę czy też komentarz dla zasięgu.
Opublikowano 14 Października 2021
Liczba Widzów 240
Nagrano za pomocą kamery Lumix GH5
Waga pliku 2,55 Gb
Montaż w Sony Vegas 11 (tak tak stary ale jary)
Grafika Gimp2
Wartość natężenia starań 21‰.
Wszelkie sugestie wal śmiało w sekcji komentarzy.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Źle wsadziliśmy dysze w gaźniku Poloneza #15 Polonez MR'91

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!