Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Złodziej w oku kameryPolicjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży rzeczy osobistych i dwóch laptopów z zaparkowanego na starówce samochodu. Straty wyniosły kilka tysięcy złotych. Do tego zdarzenia doszło 7 czerwca tego roku około godz. 4:20 przy ul. Rabiańskiej. Mężczyzna wykorzystał fakt, że drzwi od pojazdu były otwarte.

W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112, e-mail: dyzurny-torun-srodmiescie@bg.policja.gov.pl (nr sprawy D-2115/22/RS).

Informacje można przekazać anonimowo.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Złodziej w oku kamery

  1. Potrzebny mu najwięcej damski sweterek. Po prostu i zwyczajnie.. pochlał i mu odbiło.. Sam był zaskoczony, że autko otwarte. No i cóż. Pójdzie do pierdla. Jak ktoś ma takie złodziejskie odruchy po wódzie, to strach takiego do domu zapraszać. Lepiej niech znajomi kleptomana go zobaczą.

  2. kolaga oburzyl na lumpy a jaka kara dla ( wyzszej inteligecj ) co zapomina portwela zlawki wzjasc albo ata zamknac powinna byc kola w leb
    czy zeby dokonczyli te wyzsze szkoly z 3 pietrami

  3. Szkoda ze nikt nie siedział z tyłu z nożycami do żywopłotu i ich nie odcioł. Albo założył pętle na szyję i sam by się powiesił uciekajac 😁

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!