Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Złomnik: Ford E-350 – samochód porywaczaPaskudnik Warszawski: https://sklep.zlomnik.pl/ksiazki-ebooki/106-paskudnik-warszawski-ksiazka-w-twardej-oprawie.html

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Złomnik: Ford E-350 – samochód porywacza

  1. Mialem w latach 90siatych takie trzy Econoline, wszystkie 350siatki z silnikami V8 benzyna. Cudowne Vany , nie do zajebania. Jeden przejezdzil ponad 400 tys. mil. Siadla transmisja i juz sie nie oplacalo naprawiac. Silnik bodajze 5.7L, gadal jak zegarek, zero wyciekow.

  2. Jeśli chodzi o zubożone wnętrze to jest ku temu powód. Skajowe siedzenia, linoleum na podłodze to tylko dlatego, że np jak się w szoferce rozleje powiedzmy farba lateksowa malarza pokojowego na którą nie było miejsca z tyłu , to otwierasz drzwi na oścież z obu stron, spryskujesz środkiem myjącym siedzenia, potem wąż ogrodowy, i płuczesz. Wysycha i jest jak nówka. Całe założenie samochodu użytkowego.

  3. Jakby nie patrzeć to amerykański Lublin. Lublin ma rame też od terenówki bo od Honkera. Po drugie prostota w budowie, wyposażenie to tylko konieczne rzeczy, jedynie spalanie w Lublinie o wiele mniejsze i za pewne Lublin bardziej praktyczniejszy choćby z powodu łatwiejszego załadunku mam na myśli choćby te boczne drzwi, weż tam widlakiem dobrze zajedź i nie lata po całej drodze jak ten hehe

  4. Okulary à la Jeffrey Dahmer, postura à la Richard Ramirez, cięty żarcik niczym John Wayne Gacy i van à la późny, post-garbusowy Ted Bundy. Zaczynam się Ciebie bać, Tymon. 😂😁

  5. Jeździłem dwa lata "skulbasem", tym żółtym, tylko mniejszym, właśnie na bazie Econoline-350, również diesel 7,3l. I on jednak był ekonomiczny, bo na trasie palił zaledwie 14 l.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!