Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zlot volkswagenów w LesznieCo można zrobić z samochodem, jak go przerobić, żeby spełniał nasze wyobrażenie i idealnym aucie? O tym mogli się przekonać ci, którzy wybrali się na zlot tuningowanych volkswagenów. Impreza odbyła się w niedzielę 29 marca 2009 na placu przy targowisku na Holenderskiej w Lesznie.
Najchętniej przerabianymi volkswagenami są oczywiście popularne garbusy, ale okazuje się, że inne modele tej marki także cieszą się dużą popularnością specjalistów od tuningu. Wszelkie przeróbki samochodów są dwojakiego rodzaju. Spotyka się zarówno tuning zewnętrzny, jak modyfikacje tego wszystkiego, co auta mają pod maską.
zdjęcia: Kacper Wojciechowski

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Zlot volkswagenów w Lesznie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!