Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Zobacz jak regeneruje się stare resory! #Samochód_Marzeń_KlimkaOglądaj “Samochód marzeń Adama Klimka” w niedziele o godz. 10:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-adama-klimka-odcinki,27464/odcinek-4,S02E04,219565
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Adam Klimek ma słabość do rzadkich samochodów z nietuzinkową historią. Ich własnoręczne remontowanie, przerabianie i upiększanie to jego konik! Dając drugie życie wybranym modelom, realizuje swoją pasję!

#tvnturbo #adamklimek #samochódmarzeń

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Zobacz jak regeneruje się stare resory! #Samochód_Marzeń_Klimka

 1. Nie jestem mechanikiem, ale to nawet blachodachówki się nie tnie diaxem bo przepala się materiał i po kilku latach rdzewieje. Tutaj moim zdaniem po takiej regeneracji amortyzatory to wyrzucenia.

 2. Wywalić ten złom i wstawić zawieszenie gwintowane. On chce zostawić to przestarzałe zawieszenie i podnieść konkretnie moc?? Gratulacje, pierwszy zakręt i rów zaliczony.

 3. Zakład regeneracji…zainwestujcie w piaskarkę, nawet tą najprostszą bo to wstyd pokazywać, "profesjonalną regenerację", pendzlowanie na rdzę👌 Anegdota: Ojciec, opowiadał mi kiedyś jak robili w balona w latach 80/90 szefa firmy na "habrowanie resora", a że znali się z majstrami to co tydzień przyjeżdżali na hamrowanie…i cyk $ …😅

 4. Rozumiem, że musicie mieć jakiś content z tematu regeneracji… ale w tym przypadku regeneracja jest pozbawiona sensu.
  Nowy resor to jest 90-140 USD, czyli ok. 370-580 PLN. U polskich dystrybutorów kosztuje 850 PLN.
  Za tę regenerację, która tylko obniżyła wytrzymałość elementu zapłacono 250-300 PLN. W dodatku bez przymiaru taki zregenerowany resor będzie miał gorsze spasowanie.
  To taka operacja pseudo-oszczędnościowa niczym toczenie tarcz hamulcowych. Niby można… i niby trochę taniej…

 5. Kto wygrzewa hartowane rzeczy. Stąd jest krótka droga do tzw odpuszczenia i zmiękczenia materiału. Resory młotkuje się na zimno i dobrze mieć przymiar żeby nie powstał większy łuk nik pierwotnie był. No ale cyk cyk i kaska przytulona

Dodaj komentarz

Zadzwoń!