Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#4 Mirai 2 ConceptToyota MIRAI CONCEPT. Elektryczny pojazd bezemisyjny nowej generacji napędzany ogniwami paliwowymi. Pierwsza generacja Toyoty Mirai została wprowadzona na rynek w 2014 r i sprawiła że Toyota stała się światowym liderem samochodów na wodorowe ogniwa paliwowe.
Mirai Concept to kolejny krok ku popularyzacji pojazdów elektrycznych napędzanych ogniwami paliwowymi.
Pojazd koncepcyjny Toyoty w porównaniu z poprzednikiem ma aż o 30 % większy zasięg, lepsze osiągi, a także więcej miejsca dla pasażerów.
Mirai Concept został zaprojektowany na bazie najnowszej platformy modułowej Toyoty TNGA .
Większa sztywność nadwozia i niżej położony środek ciężkości gwarantują pewną jazdę zarówno w zakrętach, jak i na autostradzie.

————————————————————————————
Carolina Car Company – Autoryzowany Dealer Toyoty
Pasjonaci motoryzacji, doświadczeni specjaliści i profesjonalna obsługa – witamy w Carolina Car Company! https://carolinacar.pl/pl/

Carolina Toyota Wola
01-242 Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 54. Telefon: 22 492 55 55, https://www.toyotawola.pl
Jest Hybrydowym Sercem Warszawy, w którym promujemy technologię hybrydową. Salon na Woli jest autoryzowaną stacją Toyoty, gdzie oferujemy samochody nowe oraz używane różnych marek, z gwarancją. Prowadzimy także serwis mechaniczny, blacharsko-lakierniczy wszystkich marek oraz Stację Kontroli Pojazdów.

Carolina Toyota Ostrołęka
07-410 Ostrołęka, Warszawska 36, Telefon: 29 766 42 33, http://toyotaostroleka.pl
Tutaj perfekcję mamy w standardzie. Ten punkt jest naszym kolejnym autoryzowanym salonem Toyoty z siedzibą w Ostrołęce, gdzie prowadzimy również autoryzowany serwis Toyoty, Bosch Serwis, sprzedajemy części i akcesoria oraz prowadzimy serwis blacharsko-lakierniczy.

Carolina Toyota Bielsko
43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Świerkowicka 26, Telefon: 33 506 65 65, https://toyotabielsko.pl
To jedyny Salon Toyoty na Podbeskidziu. Sprzedajemy zarówno samochody nowe jak również używane z gwarancją. Proponujemy skrojone na miarę finansowanie dla małych, średnich i dużych firm. Dysponujemy autoryzowanym serwisem mechanicznym oraz blacharsko lakierniczym. Wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo dzięki wyspecjalizowanym pracownikom z wieloletnim stażem.

Carolina Toyota Wesoła
05-070 Sulejówek, ul. Trakt Brzeski 170 (wjazd od ul. Hotelowej 2), Telefon: 22 492 56 00, https://toyotadostawczewesola.pl
Jeden z najpotężniejszych polskich dealerów samochodowych – Carolina Car Company – otworzył w listopadzie 2019 r. Toyota Professional Wesoła, pierwsze nie tylko w Polsce Centrum Samochodów Dostawczych Toyoty. Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się tam sprzedaż najnowszych modeli z rodziny Proace. To kolejny wielki krok dla firmy, która kroczy od sukcesu do sukcesu już od ponad 27 lat.

Carolina Toyota Włochy
Warszawa, Stawy 16, Telefon: 22 578 00 50, https://toyotawlochy.pl
To Salon Pewnych Aut, gdzie sprzedajemy używane auta różnych marek, z gwarancją. Posiadamy szeroki wybór samochodów, dzięki czemu każdy Klient może u nas znaleźć samochód dopasowany do swoich potrzeb. Prowadzimy również autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy oraz serwis mechaniczny

#CarolinaCarCompany #CarolinaToyotaWola #CarolinaToyotaOstrołęka #CarolinaToyotaBielsko #CarolinaToyotaWesoła #CarolinaToyotaWłochy #Toyota

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!